Kontakt

B&W AGENCJA PRACY
70-781 Szczecin
ul. Brązowa 12 a


Biuro
      +48 519 740 467
bw.agencjapracy@gmail.com

biuro@bw-agencjapracy.pl

 

 
O Firmie

B&W Jest agencją pośrednictwa pracy za granicą. Nasz zakres usług obejmuje aktywną rekrutację pracowników wszystkich szczebli, którzy posiadają odpowiednie kwalifikację oraz doświadczenie zawodowe odpowiednie do danego stanowiska pracy. Zatrudniamy pracowników na skalę globalną. Posługujemy się wyszukanymi metodami w procesie rekrutacji i selekcji nasi kandydaci są sprawdzani pod kątem języków obcych oraz niezbędnej dokumentacji. Zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie oraz doradztwo zawodowe. Dla nas praca w Human Resources jest pasją, którą stale rozwijamy aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

W naszej bazie danych mamy wielu kandydatów o różnych profilach zawodowych, która jest stale uaktualniana i odpowiednio selekcjonowana pod kątem bieżących rekrutacji.

Pracownicy B&W to młodzi ambitni ludzie z pasją, którzy codzienną pracą dbają o jak najlepszy wynik Kontrahentów Agencji przy czym świadczą profesjonalną usługę i dbają o dobre i długofalowe relacje z naszymi klientami. W procesie rekrutacji i selekcji sięgamy po pracowników o szerokim doświadczeniu zawodowym. Nasi Kontrahenci mogą zawsze liczyć na naszą elastyczność, przychylność i profesjonalizm. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i wyzwania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się jak najlepiej sprostać jego oczekiwaniom

Nasze podstawowe motto to zadowolony klient, który jest kluczem do sukcesu rozwijającej się organizacji a wiedza jest najistotniejszym zasobem organizacji XXI wieku. Wierzymy również, że praca, która zaspokaja potrzeby ludzkie powoduje, że pracownicy są bardziej zadowoleni a to ma przełożenie w efektywności ich pracy a my poprzez swoje działania do tego dążymy. Wpisana do krajowego rejestru AGENCJI zatrudnienia pod numerem 7629, naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nie pobieramy opłat od osób dla których poszukujemy pracy, lub którym udzielamy pomocy w wyborze odpowiedniego zawodu i zatrudnienia.
Zapraszamy do współpracy
© 2011 - B&W. Wszystkie prawa zastrzeżone.