Kontakt

B&W AGENCJA PRACY
70-781 Szczecin
ul. Brązowa 12 a


Biuro
      +48 519 740 467
bw.agencjapracy@gmail.com

biuro@bw-agencjapracy.pl

 

 
Agencja Pracy B&W, pozwolenie 7629, oferuje pracę w Sektorze Opieki w Anglii ( live in, opiekunowie mobilni Care Assistant)

Miejsce: Alton, Bentley, Woking, Surrey, Devon
Obowiązki:

LIVE IN - mieszkanie w domu podopiecznego i opieka nad nim

COMMUNITY CARE - praca polega na jezdzeniu samochodem do podopiecznych i opiece nad nimi, 

CARE ASSISTANT - opieka na seniorami w domach opieki

Wymagania:

LIVE IN
wymagamy doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi min 3 lata, bądz ukonczenie szkoły medycznej, np pielęgniarka, fizjoteraputa, czy ratownik medyczny oraz wymagany jest dobry język angielski.

COMMUNITY CARE - wymagane prawo jazdy, komunikatywny angielski, nie jest wymagane doświadczenie w opiece.

CARE ASSISTANT - wymagane doświadczenie w opiece nad starszymi choć prywatne ( np rodzina) oraz dobra znajomość języka angielskiego. 
Oferta:

LIVE IN

Wynagrodzenie 65 funtów dziennie plus 7 funtow urlopowego dziennie, wzrasta wraz ze stazem pracy. Praca polega na zamieszkaniu z osobą starszą i opiece nad nią, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, pracuje się systemie np 4 tygodnie pracy, tydzień przerwy w tym czasie można wracać do Polski. Jeśli ktoś nie chce nie musi korzystać z przerwy za każdym razem. Praca na angielskiej umowie o pracę 

COMMUNITY CARE

Praca polega na jeżdżeniu samochodem do osób starszych i opiec nad nimi. Oferujemy umowę o pracę ( angielski kontrakt ) oraz minium 40 godzin pracy tygodniowo możliwość robienia dużej ilości nadgodzin. Zapewniamy samochód. Wynagrodzenie na początek 7 funtów na godzinę, w weekendy 8, po 12 tygodniach wynagrodzenie wzrasta 7, 65 funta za godzinę w tygodniu oraz 8.60 w weekend. Po ukończeniu odpowiednich szkoleń, oraz nabycia stażu w pracy wynagrodzenie może wynieść 10 funtów na godzinę. Pracodawca zwraca za paliwo 15 pi za mile. Przed rozpoczęciem pracy zapewniamy 5 -dniowy trening, w czasie którego pracownik uzyskuje wynagrodzenie, pomagamy z zakwaterowaniem platne przez pracownika, okolo 70 funtow tygodniowo mozliwość podjęcia pracy przez parę. 

CARE ASSISTANT 

Wynagrodzenie od 6.50 do 7, 50 funta na godzinę w zależności od doświadczenia plus nadgodziny. Pomagamy z zakwaterowaniem płatne przez pracownika około 60 funtów tygodniowo. Praca w domu opieki z osobami starszymi. Pomagamy z zakwaterowaniem, mieszka się w staff room, za mieszkanie odciąga pracodawca z pensji wiec nie trzeba z góry płacić za pokój. 
UWAGA

Prosze aby osoby zainteresowane pracą wysyłały CV i wpisywały w temacie wiadomości na jakim stanowisku chca pracować live in, community care czy Care Assistant.
Nie pobieramy oplat za zorganizowanie pracy
Minimalne wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie:
od 8000 do 11000 PLN w przeliczeniu na złotówki miesięcznie

CV bw.agencjapracy@gmail.com

 

© 2011 - B&W. Wszystkie prawa zastrzeżone.